Browsing: Girişim

E-Ticaret Sitesi Açma Rehberi; Her geçen gün e-ticaret sitesi açmak isteyen işletme sayısı artıyor. Fiziki mağazalar e-ticaret sitesi kurmak ve online alışveriş sitesi üzerinden ürün satmak istiyor. İnternet üzerinde hazır ve özel yazılım e-ticaret yazılımı ve e-ticaret paketleri mevcut. E-ticaret sitesi fiyatları ve ücretli-ücretsiz e-ticaret sitesi kurmakla ilgili detaylı rehberimizi inceleyebilirsiniz. E-ticaret sitesi kurma fiyatları yıllık 1.500 TL’den başlıyor. İşte 2020 E-Ticaret Sitesi Açma Rehberi:

Webrazzi Girişimler, teknoloji, dijital odaklı yayın yapan Türkiye’nin en iyi teknoloji bloglarından biri olan webrazzi de eticaret ile önemli bilgiler paylaşmaktadır. E-ticaret…

Arena girişimi Yukko.com kapandı! Türkiye’nin önde gelen teknoloji tedarikçilerinden Arena’nın e-ticaret girişimi Yukko.com kapandı.

tarla.io bu büyük probleme çözümler üretmek için çalışmaktadır. Ana hedefimiz kaynakları doğru ve zamanında kullanarak en kaliteli ve en verimli üretimi sağlamaktır. tarla.io çiftçilere ürün tavsiyesi, karar destek, finansman, sigorta, hammadde alımı ve pazarlara erişim konusunda servisler sunar.

Steve Jobs’un son sözleri Steve Jobs’u Apple ile olan ilişkisini, girişimcilik ve teknoloji sektöründeki yerini bilmeyen yoktur. Jobs, Apple’ın efsane kurucusu.…