Hakkımızda

Teknotr.com web sitesi, 2020 yılında Ahmet Akdel tarafından kuruldu. Amacımız okurlarımıza kesintisiz, kaliteli ve faydalı içerik hizmeti sunmaktır. Türkiye’nin teknoloji sitesi TeknoTR; WordPress, Tasarım, İçerik Pazarlaması, E-Ticaret, Dijital Pazarlama ve Girişimcilik odaklı Dijital Teknoloji Blogudur. 

Teknotr.com odaklandığı konularda hazırladığı detaylı içerikler, raporlar, incelemeler, listeler, videolar, analiz, istatistik ve özel içeriklerle kendine has okuyucu kitlesine sahiptir. 

Favicon

TeknoTR

Yayınladığımız içerikler ve bünyemizdeki servislerle öncelikli hedefimiz, insanlara faydalı olabilmek, dijital dünyada nitelikli içerik ihtiyacını karşılamaktır. Böylelikle dijitalleşen dünyada ülkemizin gelişmesine, büyümesine, bilim ve teknolojide istidhamın artmasına yardımcı olmak istiyoruz.

Neler Yapıyoruz?

blog

İçerik Üretimi

 E-Ticaret, Dijital Pazarlama, İçerik Pazarlaması, WordPress, Tasarım ve Girişimcilik odaklı Dijital Teknoloji içerikleri, raporlar, incelemeler, listeler, videolar, analizler, istatistik ve özel içeriklerler üretmekteyiz.

podcast-teknotr

Podcast [Yakında]

 E-Ticaret, Dijital Pazarlama, İçerik Pazarlaması, WordPress, Tasarım ve Girişimcilik odaklı Dijital Teknoloji podcastleri ile yakında sizlerle olacağız. Birlikte yayın yapmak isteyenler iletişim den ulaşabilir.

responsive

Ajans Hizmetleri

WordPress Tasarım, WordPress Site Hız Optimizasyonu, WordPress Güvenlik Önlemleri, WordPress Elementor Tasarımları, Woocommerce, E-Ticaret Danışmanlığı, İçerik Pazarlama ve Dijital Pazarlama hizmetleri vermekteyiz.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Basın Kiti I TeknoTR Logo