TeknoTR Teknoloji Ajansı

Mottomuz?

Felsefemiz: "Az, fazladır, basit iyidir." Tüm çalışmalarımızda kullanışlı, basit, hızlı ve anlaşılır işler planlar ve yaparız.
about-bg
Pazaryerlerinde, internet sitemizde ve Samsung Fethiye fiziki mağazamızda dijital pazarlama operasyonlarımızı birleştirerek satışlarımızı arttırdık.
Pazaryerlerinde doğru entegrasyonu seçip kârlılık ve sipariş süreçlerini optimize ettik. E-Ticaret sitemizde sosyal medya reklamlarını satışa dönüştürdük.
Özel geliştirilen hizmetlerden memnun kaldık. Dijital dönüşümü sağladık. Birlikte başarılı bir kurumsal marka kimliği oluşturduk.
fullnet-com-tr
Fethiye'de yaptığımız inşaat projelerini ve vizyonumuzu dijital dünyada kurumsal bir şekilde gösterdik. Bizlere A'dan Z'ye tüm süreçte destek oldular.
Göçmen Büro Danışmanlık olarak fikirlerimizi hayata geçirecek bir web sitesi tasarladık. SEO tarafında birlikte çalışmaktan keyif aldığımız bir ajans.
Web tasarım ve dijital pazarlama hizmeti aldık. Aynı zamanda nasıl kullanacağımız ile ilgili eğitimde verdiler. Profesyonel blogdan artık kazanç sağlıyoruz.

HİZMETLER

Neden E-Ticaret?

E-Ticareti tıpkı sabah kalkıp gittiğiniz işiniz olarak görür fiziki mağazanızın bir şubesi olarak değerlendirir aynı önemi gösterirseniz emin olun aynı kazancı sağlar hatta daha fazlasını e-ticaret mağazanızdan kazanabilirsiniz. Elbette kolay değil. Nasıl ki fiziki işletme açmak kolay değil, kira, stok, muhasebe, personel gibi maliyetleri varsa E-Ticaret'in de yazılım, dijital pazarlama, entegrasyon, kargo vb. maliyetleri var. Tıpkı fiziki mağazanız için personel alıyor ve her gün mağazada personel ile birlikte rutin olarak çalışıyorsanız [temizlik, ürün yerleştirme, fiyat güncelleme, fatura kesme, depodan ürün teslimi] aynı şekilde e-ticaret mağazanız için de çalışamanız gerekiyor. Pazaryerlerinde satsanız bile başlangıç maliyetleriniz, komisyonlar, kargo vb. maliyetleriniz her zaman olacak. Öncelikle hedeflediğiniz niş pazarda müşteri hedef kitlenizin ve pazarın swot analizini yapmalı onları çok iyi anlamalı, tanımalısınız. Önemli olan doğru ve kârlı ürünleri ve pazarı hedeflemek, iyi bir e-ticaret stratejisi, iş planlaması, yazılım-altyapısı ve bütçesiyle işe başlamaktır. Hedef kitlenizi tanır, doğru bir dijital pazarlama yaparsanız satışlarınız olacaktır. Satış öncesi, sonrası hizmetleri sürekli geliştirir ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışırsanız belirli bir süre sonra başarılı olabilirsiniz. TeknoTR Dijital ajansı olarak bizden E-Ticaret danışmanlığı hizmeti alabilirsiniz.

E-Ticaret

E-Ticaret doğru altyapı seçimi ve yazılım belirleme hizmeti, tedarik, ürünler, kampanyalar, dijital pazarlama ve doğru reklam bütçesi kullanma, marka ve kurumsal kimlik oluşturma, sipariş, stok, muhasebe, kargo entegrasyonu ve yönetimi

Pazaryerleri

[Hepsiburada, Trendyol, N11, GittiGidiyor] satılacak kârlı ürün bulma, doğru entegrasyon seçme, kârlılık, maliyet, fiyat takibi, lojistik/kargo süreçlerinde hataları minimize edip verimliliği arttırma, yorum takibi mağaza puanı ve onayı, etkili ürün ekleme, satış arttırma teknikleri ve pazaryerleri yönetimi.

Dijital Pazarlama

Fiziki mağazada e-ticaret sitesinde ve pazaryerlerindeki dijital pazarlama faaliyetlerinin doğru bir şekilde planlanması, bütçelendirilmesi ve yönetilmesi.

İçerik Pazarlama

Dijital Pazarlama da son yıllarda en etkili dönüş sağlayan dijital pazarlama türü içerik pazarlamasıdır. Firmanın içerik planlaması, içerik stratejisi, içeriklerin üretilmesi ve yayınlanması.

Sosyal Medya Yönetimi

Facebook, Instagram, Youtube ve sosyal medya sitelerinde reklam hazırlığından, hedeflemeye, bütçeden raporlamaya kadar etkili ve planlı reklam yönetimi.

Dijital Dönüşüm Kaçınılmaz!

Bir bardak çay içelim mi?

Ya da korona döneminde hiç riske girmeyelim 🙂 Sağda WhatsApp ikonuna tıklayın görüşelim. 

Çağımızın gerekliliği
dijital dönüşümü
birlikte gerçekleştirelim.

Dijital dönüşümde hangi hizmetler var?

Web Tasarım
WordPress Tasarım
Logo-Banner Tasarım
Profesyonel ve Kurumsal Blog Tasarımları

Antalya, Muğla ve Fethiye'de Profesyonel Web Tasarımlar

“Dünya’da ve Türkiye’de en fazla kullanılan web tasarım altyapısı olan WordPress ile siz de  internet girişimlerinizi ertelemeyin.”

Beğendiğiniz, hoşunuza giden logo örnekleri üzerinden size özel font ve renklerde profesyonel logo tasarım hizmeti. 

E-ticaret sitenize koyacağınız ürünlerin fotoğraf çekimi [En-Boy-Derinlik Ebatları 50x50x50 den büyük olmayan]

E-Ticaret siteleri indirim ve kampanya görselleri, ürün, marka tanıtım görselleri için profesyonel tasarımlar

Instagram, Facebook, Twitter, Youtube görselleri için markanıza uygun sosyal medya görsel tasarımları

İçerik Hizmetleri

  • E-Ticaret Ürün İçerikleri: Ürünleriniz ile ilgili satış-pazarlama konusunda deneyimli uzmanlarımız tarafından hazırlanan ürün inceleme içerikleri.
  • Web Site İçerikleri: Sektörünüz ve markanızla ilgili detaylı araştırmalar yaparak profesyonel ve özgün içerikler hazırlıyoruz.

  • Bülten-Infografik-Rapor: Sektörünüz ve markanızla ilgili detaylı araştırmalar yaparak özgün bülten içerikler hazırlıyoruz.

  • Haber-Blog İçerikleri: Kurumsal ve profesyonel bloglarınız, haber siteleriniz için google seo uyumlu kaliteli içerikler hazırlıyoruz.
  • Storyteller İçerik: İçeriğiniz kurgulanarak, hikayeleştirilerek ilgi çekici şekilde hazırlanır. Video içerikleriniz için video içerik metni (senaryo) yazılır.
  •  Kategori İçerikleri: E-Ticaret sitenizi, markanızı, ürünlerinizi ziyaretçilere ve arama motorlarına uygun anlatan kategori ve meta açıklama içerikleri hazırlanır.

Sosyal Medya Yönetimi

Facebook sahip olduğu instagram, whatsapp platformları ve üye sayısıyla dünyada en etkili sosyal medya reklam platformudur. Facebook'ta doğru pikseller ve hedef kitleye reklam verebilir dönüşümleri raporlayabilirsiniz.

Son dönemlerin en gözde mesleklerinden ve para kazanma yollarından biri de Youtuber'lıktır. Sahip olduğu kitle ile TV'lerin yerini alan Youtube kanalları en doğru reklam yatırımlarındandır.

Instagram etkileşim oranı en yüksek şu anda dünyada en aktif sosyal medya sitelerindendir. Görsel odaklı bir mecra olduğundan markanızı tanıtmak, ürün satış yapmak için en doğru platformlardan biridir.

Twitter, Linkedin, Pinterest, TikTok ve Snapchat'te bayanlar, gençler, öğrenciler ve Z nesli gibi farklı kitlelere ulaşmak için kullanabileceğiniz sosyal medya reklam platformlarıdır.

WordPress Eğitimler

Profesyonel WordPress Eğitimi; Muğla ve Fethiye'de profesyonel WordPress eğitimi almak 120 saatlik eğitimle WordPress uzmanı olmak ister misiniz?

WordPress Hizmetler

WordPress Profesyonel Hizmetlerimiz; WordPress Kurulum Hizmetleri, WP SEO Hizmeti, WP Tema Hizmeti, WordPress Güvenlik Hizmetleri.

WP Kurulum WP Plugin Temel Ayarlar

WordPress kurulumu, plugin kurulumları ve sonrasında yapılması gereken temel ayarlar.

WordPress SEO Pazarlama

En iyi SEO eklentisi kurulum ve ayarları, Google Analytics, Google Search Consule gibi webmaster tools ayarları ve entegrasyonların yapılması, yandex, bing kayıtları.

WP Cache-Backup Güvenlik-Bakım

En iyi cache eklentisi kurulumu ve ayarları, WP düzenli yedekleme, en iyi güvenlik eklentisi kurulum ve ayarları, database, veritabanı bakım ve güvenliği, sitenin malware, spam ve virüslerden temizlenmesi.

WordPress Hız ve Optimizasyonlar

Site hızlandırma, Site resim optimizasyonu, Eklenti Hızlandırma, Site mobil uyumlu yapma

Dijital Pazarlama Ajansı

E-Mail Pazarlama: Her gün dünyada 293 milyar e-posta gönderiliyor. Siz de müşterilerinize E-Posta göndererek onları sadık müşterileriniz yapabilirsiniz

Blog Pazarlama: Sosyal Medya sonrası eskisi kadar popüler olmasa da hâlâ en etkili ve müşterilerin en çok güvendiği pazarlama kanalı blog pazarlamadır. Sizler için popüler bloglar, forumlar, sözlükler ve diğer içerik platformlarında marka bülteni yayınlayabilir ve kurumsal kimlik çalışması yapabiliriz.

E-Ticaret siteleri indirim ve kampanya görselleri, ürün, marka tanıtım görselleri için profesyonel tasarımlar

Inbound Pazarlama: Holistic SEO, Bloglar, Landing Page, Formlar, E-Bültenler, Call to action, aksiyon bütonları ile inbound pazarlamanın gücünü  keşfedebilirsiniz.

Influencer Pazarlama: 2021 yılında satışa yönelik en etkili pazarlama yöntemi sosyal medya fenomeni dediğimiz influencerlar aracılığı ile marka ve ürün tanıtımı yapmaktır. Eğer doğru kitleye doğru influencer ile doğru zamanda tanıtım yapar ve geri dönüşümü ölçümlerseniz satış yapabilirsiniz. Dilerseniz bu hizmeti sizler için veriyoruz.

TeknoTR Mutlu Müşteriler