WordPress Uzmanı

Profesyonel WordPress Danışmanı

Wordpress

WordPress siteniz var ve sadece içeriklerinize odaklanmak mı istiyorsunuz?

WordPress Hataları ve Çözümleri

WordPress sitenizde aşağıdaki hatalar ve benzerleri olursa çözüyoruz. Ayrıca wordpress hataları ve çözümleri ile ilgili detaylı bilgiler verdiğimiz wordpress soru-cevap forumunu ziyaret edebilirsiniz.

“WordPress Uzmanı”

Projelik Tasarımlar

WordPress ile yapmak istediğiniz bir girişiminiz mi var? Startup fikriniz WordPress için uygun mu? Birlikte proje, planlama ve stratejiyi belirleyerek WordPress site tasarım danışmanlığı yapmaktayız.

WP Eklenti Yükle-Türkçeleştir

WordPress w3 total cache, yoast seo, wp super cache, wp fastest cache, jetpack, easy social share, wp timeline, wp Q&A, wp gloassary vb. wordpress eklentileri yükleme, önerilen ayarları yapma, wp eklenti türkçeleştirme ve özelleştirme hizmeti vermekteyiz.

WordPress Güvenlik

Emek verip zaman harcadığınız WordPress sitenizde güvenlik önlemi almazsanız bir anda emekleriniz boşa gidebilir. Sucuri, WP Wordfence güvenlik eklentileri ve önerilen kurulum ayarları hizmeti veriyoruz. Aynı zamanda hosting, yedekleme tarafında almanız gereken güvenlik önlemleri ile ilgili danışmanlık vermekteyiz.

WordPress Hataları ve Çözümleri

WordPress sitenizde aşağıdaki hatalar ve benzerleri olursa çözüyoruz. Ayrıca wordpress hataları ve çözümleri ile ilgili detaylı bilgiler verdiğimiz wordpress soru-cevap forumunu ziyaret edebilirsiniz.

WordPress Özel Çözümler

WP Tema Değiştirme I Özel Tema Giydirme

WordPress sitenizi themeforest’ta beğendiğiniz tema ile değiştiriyoruz. Demo daki gibi sitenizi giydiriyoruz. İstediğiniz tasarım, renk ve fontlar kullanarak yeniden tasarlıyoruz. Minimum zararla, en az seo kaybı ile tema değiştirme işlemi gerçekleştiriyoruz.

WordPress Tema Türkçeleştirme

WP sitenizin tema türkçeleştirme hizmeti veriyoruz. Poeditor kullanarak WordPress temayı türkçeleştiriyoruz. Wp multi language, Wp polylang pluginlerini kullanarak türkçeleştirme ve ayarları yapıyoruz.

WordPress Site Analizi I Seo-Hız

WP siteler, kurumsal wordpress bloglar için wp seo analiz danışmanlığı vermekteyiz. Sitenizi seo araçlarıyla check ederek anahtar kelime ve seo durumunu analiz ederek raporlama yapıyoruz. Dilerseniz detaylı seo hizmetimizden de yararlanabilirsiniz.

WP Destek

WordPress Hosting Kurulum I Yapılandırma

WordPress için optimize edilmiş wordpress uyumlu hosting firmaları ile çalışmanız site performansınızı olumlu etkileyecektir. WordPress hosting Türkiye’de olması hız açısından avantaj sağlayacaktır. En iyi hosting firmalarını listelerden bir çok etken göz önüne alınmaktadır. Bu faktörler;

check-icon Hız

check-iconTeknik Destek

check-iconPerformans

check-iconFiyat

check-iconGüvenilirlik

check-iconUzmanlık

Bu alanda Wpmavi.com’un gerçekleştirdiği Türkiye’deki tüm kurumsal hosting firmalarından paylaşımlı hosting satın alarak yaptığı bağımsız, deneysel bir testte bulunuyor. Türkiye’deki en iyi hosting firmalarının listendiği teste göz atmanız hosting satın almadan önce faydanıza olacaktır.

WordPress Sayfa Oluşturucu - Page Builder

Kullanılma Oranları

1 %
Elementor
1 %
WP Bakery
1 %
GUTENBERG
1 %
Diğerleri

WordPress tasarım için

Yardım - SSS

Sık Sorulan Sorular

Evet, müşterilerimize telefonda ve whatsapp üzerinden mesai saatleri içinde destek vermekteyiz.

Evet ön görüşme ve işi teslim aldıktan sonra yaptığımız çalışmalarla ilgili 1-3 gün arasında düzenli raporlama yapmaktayız. Raporlar e-posta adresinize gönderilmektedir.

Bu tamamen işin büyüklüğüne projeye göre değişmektedir. Normal şartlarda; kişisel, tek sayfa hazır web tasarımları 3-4 gün içinde kurumsal, firma blog tasarımları 5-7 gün içinde teslim edilmektedir. İşletme, şirket web siteleri, profesyonel bloglar veya özel tasarım projelerinin süreleri işin durumuna göre değişmektedir. Ön görüşme ve araştırma süreci sonrası ortalama teslim edilme süresi önceden belirtilmektedir.

Hayır dahil değildir. İş ortağı olduğumuz ThemeForest.net, Mythemeshop, Divi, themeisle, Studiopress, Genesis, SteadyIncome, Themify, Rehub, CSSigniter, TeslaTheme, TemplateMonster, Themeum, Apollo13, SuperbThemes gibi  firmalardan beğendiğiniz herhangi bir WordPress temayı satın alabilir kurulumu, isteklerinize özel giydirme ve yapılandırmasını yapabiliriz.

WordPress’in en güzel yanı temel (cache, seo, güvenlik, yedekleme, bakım vb.) eklentileri ücretsizdir. Eğer özel veya pro sürümlerini isterseniz satın alabilir kurulum ve konfigürasyonlarını yapabiliriz. Beaver Builder, MemberPress, CSS Hero, WPForms, WeDevs, Elementor, LiveChat, Barn2 Media gibi eklenti firmaları ile iş ortaklığımız bulunmaktadır.

Üst düzey güvenlik ve A’dan Z’ye barındırma ve güvenlik hizmetimiz yok. Ancak WP Curve, Manage WP, Sucuri, WP Buffs, Kinsta, WP Engine gibi iş ortaklarımız ile uygun fiyatlara komple wordpress hizmeti alabiliyorsunuz.