İLGİLİİÇERİKLER

E-TİCARET NEDİR?

“If you’re competitor-focused, you have to wait until there is a competitor doing something. Being customer-focused allows you to be more pioneering.”
amazon-jeff-bezos
Jeff Bezos
Amazon.com
"You should learn from your competitor but never copy. Copy and you die. And forget about your competitors, just focus on your customers."
alibaba-jack-ma
Jack Ma
Alibaba.com

E-TİCARET DANIŞMANLIĞI

E-Ticaret Pazarlaması Nedir?

E-Ticaret (online-ticaret,e-satış, elektronik ticaret) online internet sitesi, uygulama veya dijital platformlar üzerinden ürün ve hizmetlerin internet kullanıcılarına (müşterilerinize) pazarlanmasına e-ticaret pazarlaması denir.

E-Ticaret sitenize trafik sağlamak için şunları kullanmalısınız.

E-Ticaret'in Avantajları

E-TİCARET'E BAŞLAMAK İÇİN EN DOĞRU ZAMAN

E-Ticaret Bilgi Bankası - Kaynaklar - Raporlar

E-Ticaret ile ilgili kaynaklar, eğitimler, altyapı, yazılım, ödeme sistemleri, pazaryerleri, sipariş, kargo, fatura gibi operasyonel süreçlerle ilgili detaylı bilgiler, sektörel raporlar e-ticaret blog'da

Türkiye'de E-Ticaret

Ülkemizde her geçen yıl online internet üzerinden alışveriş yapan sayısı artıyor. Buna bağlı olarak kredi kartı ve kartlar üzerinden geçen işlem hacmi pazardaki payını arttırıyor.

+ 0
Milyon Online Alışveriş Yapan
+ 0
Milyar TL E-Ticaret Hacmi

E-Ticaret Danışmanı Kimdir? Neler Yapar?

E-Ticaret Danışmanı nedir? Kimdir?

E-ticaret danışmanı, web tabanlı şirket sahiplerine satış faaliyetlerini iyileştirme yollarıyla ilgili tavsiyelerde bulunur. Uzmanlık alanına bağlı olarak, firmalara pazarlama, reklam veya web optimizasyon çözümleri konularında danışmanlık sunar.

E-Ticaret Danışmanlığı

Profesyonel E-Ticaret Danışmanlığı ister misiniz?

Türkiye’de ve dünyada bir çok hazır e-ticaret yönetim sistemi ve e-ticaret yazılımları bulunmaktadır. Dünyada; Magento, Prestashop, Opencart, Woocommerce gibi önemli açık kaynak e-ticaret yönetim sistemleri bulunmaktadır. Eğer kendi sunucunuza kurmak isterseniz X-cart Cs-cart gibi E-ticaret yazılımları tercih edebilirisiniz. Türkiye’de bu alanda ideasoft, t-soft, ticimax, projesoft gibi hazır e-ticaret çözümleri bulunmaktadır. Biz danışmanlık hizmeti verirken sizlere en uygun seçeneği birlikte belirledikten sonra hizmete başlıyoruz.

Yardım - SSS

Sık Sorulan Sorular

Evet, müşterilerimize telefonda ve whatsapp üzerinden mesai saatleri içinde destek vermekteyiz.

Evet ön görüşme ve işi teslim aldıktan sonra yaptığımız çalışmalarla ilgili 1-3 gün arasında düzenli raporlama yapmaktayız. Raporlar e-posta adresinize gönderilmektedir.

Bu tamamen işin büyüklüğüne projeye göre değişmektedir. Normal şartlarda; kişisel, tek sayfa hazır web tasarımları 3-4 gün içinde kurumsal, firma blog tasarımları 5-7 gün içinde teslim edilmektedir. İşletme, şirket web siteleri, profesyonel bloglar veya özel tasarım projelerinin süreleri işin durumuna göre değişmektedir. Ön görüşme ve araştırma süreci sonrası ortalama teslim edilme süresi önceden belirtilmektedir.

Hayır dahil değildir. İş ortağı olduğumuz ThemeForest.net, Mythemeshop, Divi, themeisle, Studiopress, Genesis, SteadyIncome, Themify, Rehub, CSSigniter, TeslaTheme, TemplateMonster, Themeum, Apollo13, SuperbThemes gibi  firmalardan beğendiğiniz herhangi bir WordPress temayı satın alabilir kurulumu, isteklerinize özel giydirme ve yapılandırmasını yapabiliriz.

WordPress’in en güzel yanı temel (cache, seo, güvenlik, yedekleme, bakım vb.) eklentileri ücretsizdir. Eğer özel veya pro sürümlerini isterseniz satın alabilir kurulum ve konfigürasyonlarını yapabiliriz. Beaver Builder, MemberPress, CSS Hero, WPForms, WeDevs, Elementor, LiveChat, Barn2 Media gibi eklenti firmaları ile iş ortaklığımız bulunmaktadır.

Üst düzey güvenlik ve A’dan Z’ye barındırma ve güvenlik hizmetimiz yok. Ancak WP Curve, Manage WP, Sucuri, WP Buffs, Kinsta, WP Engine gibi iş ortaklarımız ile uygun fiyatlara komple wordpress hizmeti alabiliyorsunuz.

E-ticaret Referanslarımız