Reklam ve Sponsorluk

Teknotr; WordPress, Tasarım, İçerik Pazarlaması, E-Ticaret, Dijital Pazarlama ve Girişimcilik odaklı Dijital Teknoloji Blogudur.   Teknotr.com odaklandığı konularda hazırladığı detaylı içerikler, raporlar, incelemeler, listeler, videolar, analiz, istatistik ve özel içeriklerle kendine has okuyucu kitlesine sahiptir. Siz kıymetli okurları ve devamlı gelişen içerikleriyle Türkiye’nin içerik ekosistemine katkı sağlayan içerik platformudur.

Siz de Teknotr.com ve bünyesindeki ürün ve servislerle teknoloji ve dijital sektörde yer alan şirketler için hedef odaklı reklam hizmeti sunmaktadır. Reklam ve sponsorluklarla ilgili aşağıda detaylı bilgi alabilirsiniz. Fiyatlandırma ve diğer detaylar için reklam@teknotr.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Reklam Türleri

Sponsorlu Reklamlar

Teknotr‘de okurları rahatsız etmeden, site bütünlüğüne uygun hazırlanmış, en fazla 300 kelime uzunluğunda sponsorlu içerik yayınlanır ve sosyal medya hesaplarımızda paylaşılır. Fiyatlandırma ve diğer detaylar için iletişime geçebilirsiniz.

Örnek: Sponsorlu İçerik I Advertorial Reklam

Advertorial-ads

Banner Reklamlar

Teknotr ve Teknotr’nin sahip olduğu alt sitelerde ve platformlarda banner reklam verebilirsiniz. Fiyatlandırma ve diğer detaylar için reklam@teknotr.com adresinden ulaşabilirsiniz.

| 300×600 | 728×90 | 300×250 | 320×100 | 

banner-ads
Ürün İnceleme Reklamları

Teknotr ürün inceleme kategorisinde ve Youtube kanalında ürün reklamları yapabilirsiniz. 

review-ads
İçerik ve Kategori Reklamları

Teknotr‘de yayınlanan içerik veya kategorilerden markanız için uygun olanlara sponsor olabilirsiniz. Bu reklam türünde Teknotr.com içerikleri ve kategorileri markanıza ve kurumsal kimliğinize ait renk ve görsellerle zenginleştirilir. İçerik ve kategori adı markanızla birlikte sitede yayınlanır.