Hizmetlerimiz

hizmet-1

A’dan Z’ye sıfırdan anahtar teslim blog kurma

A’dan Z’ye sıfırdan anahtar teslim profesyonel, kişisel veya kurumsal blog kurup teslim ediyoruz.

 • Blog konusu seçme [hangi konuda blog yazacaksınız? fikir & danışmanlık]
 • Hangi blog platformunu kullanacağına karar verme [wordpress & blogspot & medium & thumblr]
 • Domain-Alan adı satın alma [anlaşmalı domain firmalarından uygun fiyata domain satın alma]
 • Hosting satın alma [indirim kuponlu hosting şirketlerinden blog için uygun fiyata hosting satın alma]
hizmet-2

Blog tasarımında neler yapıyoruz?

Domain, hosting, tasarım, seo, sosyal medya, güvenlik vb. tüm ayarları profesyonel uzmanlarımız hallediyor.

 • Tema satın alma [themeforest.net veya internet üzerinde beğendiğiniz herhangi bir temayı indirim kuponlu olarak uygun fiyata satın alma]
 • WordPress blog kurulumu – Hosting ayarlarının yapılması. [Database, cPanel, Veritabanı vb.]
 • Temel gerekli wordpress ayarlarının yapılması.[link yapısı, saat, dil, url vb. ayarlar]
 • WordPress eklentilerinin kurulması ve gerekli güncel (2018) ayarlarının yapılması: Cache, SEO, Sosyal Medya, Güvenlik vb. temel eklentiler ve ayarları.
hizmetler-sag-bg

Siz sadece içeriklerinize odaklanın

Bu hizmetimizle blogunuza ve içeriklerinize odaklanabiliyorsunuz.

 • WordPress tema kurulumu. Demo olarak beğendiğiniz temanın aynısının blog sitenize uygulanması(giydirilmesi)
 • WordPress temanızın türkçeleştirilmesi.
 • WordPress temanızın resim boyutlandırma, hız ayarlarının yapılması.
 • Blogunuzun Google ve diğer arama motorlarına kaydının yapılması. Google Webmaster Tools(search consule) ayarlarının yapılması.
 • Blogunuza Google Analitics kurulması ve günlük ziyaretçi davranışlarını takip edebileceğiniz şekilde ayarlarının yapılandırılması.
hizmet-3

Artık blogunuzdan para kazanmaya başlayabilirsiniz

Tema ücreti hariç tüm hizmetler tek fiyattır.

 • Blogunuzun sosyal medya hesapların bağlanması, sosyal medya paylaşım ayarlarının yapılması.
 • Blogunuz için zorunlu sayfaların (iletişim, hakkımızda, künye, reklam, gizlilik, hukuka aykırılık vb.) oluşturulması.
 • Anahtar teslim blog siteniz 15 gün içerisinde teslim edilir. Siz sadece içeriklerinizle ilgilenir başka bir şeye kafa yormazsınız.

SEO Hizmeti

Ürün, hizmet, kurumsal veya şahıs şirketi, yeni işe başlamış firma veya dünyaca ünlü marka hepsi internette hedefleri doğrultusunda görünür olmak ister. Dünyada 1 805 260 010 web sitesi bulunuyor. Bu sitelerin 171 648 771 tanesi aktif. Detaylı araştırmalara ve canlı sayılara buradan bakabilirsiniz. Milyarlarca internet sitesi içerisinden siteye ziyaretçi çekmek zor görünebilir. Ancak kullanıcı dostu bir tasarım, sitenize has kaliteli, fayda/değer sağlayan içerik ve iyi bir arama motoru optimizasyonu (seo) ile bu mümkün. Seo ile ilgili içeriklerimize blogdan ulaşabilirsiniz.

İçerik Hizmeti

Ziyaretçileri sitenize çekecek daha fazla kalmasını sağlayacak %100 google seo uyumlu içerikler. Müşterilerimizin isteği ve konusuna bağlı olarak yöntemlerimiz değişiyor. İçeriklerin bilgilendirici, eğitici olmasına özen gösteriyoruz.[örnek] İsteğe bağlı özel içeriklerde hikayeleştirme-storyteller tarzında ilgi çekici içerikler üretiyoruz.[örnek] İstatistik ve rakamları kullanmayı seviyoruz. [örnek] Gerektiğinde içeriği İnfografiklerle besliyoruz. İçeriklerde listeleme (maddeler halinde) yöntemi kullanıyoruz.[örnek] İçeriğin doğasına ve hikayesine en uygun görselleri doğru yerde kullanıyoruz.

E-Ticaret & Dijital Pazarlama

Artık ürün ve hizmetler hem dijital hemde fiziki olarak satılıyor. Dijitalleşmeyen firmalar mağaza müşterisi dışında ticaretini geliştiremiyor dijital dönüşüme ayak uyduramıyor. Ticaret değişime ve yeniliğe kapalı olan şirketlere acımıyor. E-Ticaret sitenizden, pazar yerlerinden (hepsiburada, n11, gittigidiyor) sosyal medyadan (instagram) satış-pazarlama, ürün girişi, kategori yönetimi ile ilgili danışmanlık hizmeti vermekteyiz. E-Ticaret sektöründe +7 yıldan fazla deneyime sahip sertifikalı uzmanlarımızdan E-ticaret ve Dijital Pazarlama hizmeti alabilirsiniz. E-Ticaret hizmeti için iletişime geçebilirsiniz.

Site Hızı Optimizasyonlar

Google page speed, gtmetrix veya pingdom sonuçlarına göre yavaş açılan sayfanızı hızlandırıyoruz. Yavaşlayan blog sitenizin düşük olan hızını arttırıyoruz. Resimlerinizi optimize ediyoruz. Sitenizin ağırlaşmasına neden olan sorunları tek tek düzeltiyoruz.

Marka & Slogan & Domain

Marka, Firma ismi, Şirket adı, Blog ya da site adı belli değilse markalaşma ve domain-alan adı bulma hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Profesyonel (Tier-A) bir isim yazarıyız.

Logo Tasarımı

Fikirlerinizi alarak kaliteli, profesyonel, markanıza uygun logo tasarımını yapıyoruz. Beğendiğiniz logoyu markanıza uygun tasarlıyoruz. Logonuzun nasıl olması gerektiği ile ilgili fikirleri aldıktan sonra örnek 5 tasarım örneği sunuyoruz. Beğendiğiniz tasarım üzerinden logonuzu tasarlıyoruz.

SSL Kurulum & https’ye geçiş

Google’ın arama sonuçları için önceliğe aldığı ve siteleri güvenilir & güvenli değil olarak ikiye ayırdığı SSL sertifikası artık siteniz için çok daha önemli. Sitenizi sorunsuz bir şekilde https’ye taşıyoruz.

WordPress Hizmetler

400 TL 1 Hizmet Bedeli
 • Bu kategorideki hizmetlerin fiyatları sabittir.​

Verdiğimiz Diğer Hizmetler

01-icon

Infografik Hazırlama

Marka, ürün veya sitenizde kullanmak istediğiniz içeriklerinize özel infografik hizmetimiz vardır. Ortalama infografik teslim süresi 1 haftadır.

02-icon

Video İçerik Hazırlama

Marka, ürün, veya sitenizi anlatan video içerik/intro hizmetlerimiz bulunmaktadır. Hikayeleştirerek anlatım ve ürün-hizmet tanıtımı olarak 2’ye ayrılmaktadır.

03-icon

Blog Danışmanlığı

WordPress ve blog danışmanlığı hizmeti veriyoruz. A’dan Z’ye kurumsal/ kişisel blogunuzda profesyonel blog danışmanlığı blog koçluğu yapmaktayız.

VİDEO İÇERİKLERİMİZ​

Teknoloji, E-Ticaret, WordPress, Tasarım, SEO, Dijital Pazarlama,
odaklı  dijital içerikler üretiyoruz.

“2016’da TeknoTR’ye yaptırdığımız profesyonel wordpress siteden şu anda aylık 800 TL den para kazanıyoruz. TeknoTR profesyonel WordPress tasarımı yapmakla kalmıyor, dijital pazarlama, içerik pazarlama, sosyal medya pazarlama konularında da yönlendiriyor.”

dursunali-tech-support
DURSUN ALİ ŞİMŞEK
VETREHBERİ.COM I KURUCU

Yardım - SSS

Sık Sorulan Sorular

Evet, müşterilerimize telefonda ve whatsapp üzerinden mesai saatleri içinde destek vermekteyiz.

Evet ön görüşme ve işi teslim aldıktan sonra yaptığımız çalışmalarla ilgili 1-3 gün arasında düzenli raporlama yapmaktayız. Raporlar e-posta adresinize gönderilmektedir.

Bu tamamen işin büyüklüğüne projeye göre değişmektedir. Normal şartlarda; kişisel, tek sayfa hazır web tasarımları 3-4 gün içinde kurumsal, firma blog tasarımları 5-7 gün içinde teslim edilmektedir. İşletme, şirket web siteleri, profesyonel bloglar veya özel tasarım projelerinin süreleri işin durumuna göre değişmektedir. Ön görüşme ve araştırma süreci sonrası ortalama teslim edilme süresi önceden belirtilmektedir.

Hayır dahil değildir. İş ortağı olduğumuz ThemeForest.net, Mythemeshop, Divi, themeisle, Studiopress, Genesis, SteadyIncome, Themify, Rehub, CSSigniter, TeslaTheme, TemplateMonster, Themeum, Apollo13, SuperbThemes gibi  firmalardan beğendiğiniz herhangi bir WordPress temayı satın alabilir kurulumu, isteklerinize özel giydirme ve yapılandırmasını yapabiliriz.

WordPress’in en güzel yanı temel (cache, seo, güvenlik, yedekleme, bakım vb.) eklentileri ücretsizdir. Eğer özel veya pro sürümlerini isterseniz satın alabilir kurulum ve konfigürasyonlarını yapabiliriz. Beaver Builder, MemberPress, CSS Hero, WPForms, WeDevs, Elementor, LiveChat, Barn2 Media gibi eklenti firmaları ile iş ortaklığımız bulunmaktadır.

Üst düzey güvenlik ve A’dan Z’ye barındırma ve güvenlik hizmetimiz yok. Ancak WP Curve, Manage WP, Sucuri, WP Buffs, Kinsta, WP Engine gibi iş ortaklarımız ile uygun fiyatlara komple wordpress hizmeti alabiliyorsunuz.

İletişim

contact-bg