Browsing: Blog

Blogger Nedir, Blogger Blog Açma, Blogger Tema ve Eklentileri, Blog nedir? blog nasıl açılır?  sıfırdan blog sitesi kurma, blog nasıl kurulur? A’dan Z’ye blog açma rehberi, sıfırdan blog kurmak, blogdan para kazanma, blog aç, blogger, blogging, blog pazarlama, blog pazarlama nedir, nasıl yapılır, Bloglarla ilgili detaylı yazılar ve blog notları. Blogger, not defteri blog, blogging, blog açmak, blog nasıl kurulur 2021 blog kültürü, blogların dünyası, blogistan içerikleri. 

Artık her yaştan insanın kişisel veya farklı konularda blogu var. Peki iyi bir blog yazısı yazmanın püf noktaları neler? Blog yazarken nelere dikkat etmeliyiz?
Hangi konuda yazarsak yazalım iyi bir blogger olmanın kuralları var.

Blogger olmak para kazandırır mı? Blog yazarı nasıl olunur? Bir blogger herşeyden önce yazma isteğine sahip olmalı. Yazma heyecanı olmayan yazarken içinde heves ve istek olmayan bir blogger uzun soluklu bir blog yolculuğuna çıkamaz.

Kurulduğumuz günden beri okurken notlar alacağınız, duygu, düşünce ve fikir hayatımıza katkı sağlayacak farklı kategorilerine blog sitelerini tanıtmaya gayret ediyoruz.…

İnternetin yeni gözdesi; Bloglar İnternet alanında yatırımlar artıyor, hergeçen gün büyüyen sanal ortamda devasa bir bilgi yığını ortaya çıkıyor. 2000’li…

Blogger ne iş yapar? Bloggerlık yapıyorum ne işe yarayacak? diye düşünmeyin. Uzman bir blogger olduysanız, uzun yıllar blog yazdıysanız birçok farklı yerde çalışabilirsiniz.