Browsing: Girişimler

Yeni Girişimler, Girişim Haberleri, Girişim Notları, Girişimler, İnternet Girişimleri, Teknoloji Girişimleri, Yerli Girişimler, Yabancı Girişimler, Global Girişimler, Girişim Haberleri, Girişimler Hakkında İstatistikler ve Analizler, WordPress Girişimler, İçerik Girişimleri, Dijital Girişimler, Girişim İnceleme yazıları, Girişimlerle ilgili Grafik ve İnfografikler. Blockchain, Araçlar, Analiz-Analitik, Alışveriş, Arama, Dijital-Pazarlama, Domain-Alan Adı, Dosya Paylaşımı, E-Ticaret, E-Posta, Elektronik, Etkinlik, Ekonomi-Finans-Fintech, Fırsatlar-İndirimler, Fotoğraf-Resim, Grafik, Güvenlik, Haberler, Hizmetler, İlanlar, Infografik, İstatistik, İçerik, Lokasyon-Konum-Harita, Mobil, Medya, Makale, Müzik, Pazaryerleri, SaaS, PaaS Platformlar, Portal, Rehber, Sağlık, Servisler, Sosyal Medya, Sosyal Girişim, Sunucu-Hosting, Sinema, Ulaşım, Verimlilik, Video, Girişim Not Defteri, Girişimlerle İlgili Raporlar, İstatistikler, Detaylı Analiz ve İnceleme Yazıları.

Girişimcinin mutlu olması için; önceki hafta TheNextWeb konferansında girişimcilerin hedeflerini nasıl değiştirdiklerini anlattı. Geçmiş etkinliklerde daha çok para kazanmayı büyümeyi ve uzun müddet piyasada kalmayı duyardık.

E-Ticaret Sitesi Açma Rehberi; Her geçen gün e-ticaret sitesi açmak isteyen işletme sayısı artıyor. Fiziki mağazalar e-ticaret sitesi kurmak ve online alışveriş sitesi üzerinden ürün satmak istiyor. İnternet üzerinde hazır ve özel yazılım e-ticaret yazılımı ve e-ticaret paketleri mevcut. E-ticaret sitesi fiyatları ve ücretli-ücretsiz e-ticaret sitesi kurmakla ilgili detaylı rehberimizi inceleyebilirsiniz. E-ticaret sitesi kurma fiyatları yıllık 1.500 TL’den başlıyor. İşte 2020 E-Ticaret Sitesi Açma Rehberi:

Webrazzi Girişimler, teknoloji, dijital odaklı yayın yapan Türkiye’nin en iyi teknoloji bloglarından biri olan webrazzi de eticaret ile önemli bilgiler paylaşmaktadır. E-ticaret…

Arena girişimi Yukko.com kapandı! Türkiye’nin önde gelen teknoloji tedarikçilerinden Arena’nın e-ticaret girişimi Yukko.com kapandı.