Browsing: Web Tasarım

Web Tasarım, Web Tasarım araçları, web tasarım programları, web tasarım kursları, web tasarım eğitimleri, web tasarım öğrenme, web tasarım şablonları, web tasarım ajansları.

1.Hayır diyememek Eğer işini tamamladığınız müşterinize hayır diyemiyorsanız hem ona hem kendinize kötülük ediyorsunuzdur. Bir de ekstradan söylediği işlerde kapasitenizde…

Ücretsiz Themeforest temaları – Ocak 2021 Sizlere geçtiğimiz senelerde detaylı themeforest tema satın alma rehberini burada paylaşmıştık. Daha önce ara ara yayınladığımız ücretsiz themeforest tema yazılarını artık her ay düzenli olarak yayınlayacağız. Themeforest’ın her ay paylaştığı ücretsiz wordpress temaları, ücretsiz wordpress pluginleri biz de buradan duyuracağız.

Geçtiğimiz yıl ortaya çıkan facebook’un yeni tasarımında bir çok yeni özellik göze çarpmıştı. Özellikle marketplace, sayfalar ve grupların ön plana çıkarılması yıl içinde instagram ve facebook shop özelliğinin tanıtılması facebook’un önümüzdeki dönemde e-ticaret’e yoğunlaşacağının sinyallerini veriyor.