Windows 10 kaldırılamayan corel programı kaldırma

2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
 • Yazar
  Yazılar
 • #30610 Yanıtla
  Hikmet Zeki
  Ziyaretçi

  Win 10 dan coreli kaldıramadım bir türlü? çözüm nedir

  #30611 Yanıtla
  Ahmet Akdel
  Anahtar yönetici

  1.Solda Windows Logosuna ardından Çalıştır’a tıklayın. (Win+R Çalıştır Açılır Kısayol)
  2. Çalıştır da Aç yazan kutuya regedit yazın Enter tuşuna basın.
  3. Kayıt Defteri Düzenleyicisi başlayacak Kayıt Defteri Düzenleyicisi’nin sol bölmesinde klasörlerin olduğu dizine gidin.
  4. Buradan HKEY_LOCAL_MACHINE > SOFTWARE > Microsoft > Windows > CurrentVersion > Uninstall.
  5. Kayıt Defteri Düzenleyicisi’nin sol bölmesinde, Kaldır tuşu bilgisayarınızdan kaldırmak istediğiniz program veya uygulama ile ilgili alt anahtarı bulun.
  6. Kaldırmak istediğiniz programa veya uygulamaya ait alt anahtarı bulduktan sonra (hedef uygulama ile tam olarak aynı ada sahip olmayabilir), üzerine sağ tıklayın ve ortaya çıkan bağlam menüsünde Sil’e tıklayın.

  Not: Mutlaka önce sileceğiniz dosya (Kayıt Defteri)nin yedeğini alın. Yedek almak için solda silmek istediğiniz dosya klasörüne sağ tıklayıp “Ver” dediğinizde hemen “Kayıt Defteri” yedeğini masaüstünüze kendi adıyla veya “yedek” olarak kaydet deyin. Olur da beklenmedik bir hata alırsanız bu yedeği yine aynı yere yapıştırırsanız hata düzelecektir. Bu işlemi anlatan şurada kısa bir video var. İnceleyebilirsiniz. https://www.youtube.com/watch?v=At6ljhRLphY

  7. İşlemi onaylamak için ortaya çıkan açılır pencerede Evet’i tıklayın.
  8. Silmek istediğiniz program/uygulamaya ait alt anahtar başarıyla silindikten sonra, Kayıt Defteri Düzenleyicisini kapatın ve bilgisayarınızı yeniden başlatın.

2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
Yanıtla: Windows 10 kaldırılamayan corel programı kaldırma
Bilgileriniz: