TeknoTR Danışmanlık Hizmetleri

Hem N11, Gittigidiyor, Hepsiburada, Trendyol, Epptavm, ve Amazon pazar yerlerinden mağazalarınızın görünür olması hemde kendi e-ticaret siteniz için E-Ticaret SEO danışmanlık hizmeti vermekteyiz. E-Ticaret blogunda yer alan içeriklere göz atarak başlayabilirsiniz.

E-Ticaret Siteleri İçin İçerik Pazarlama

E-Ticaret sitesinin olmazsa olmazı içerikleridir. E-ticaret sitesi içerik stratejisi oluşturma, içerik planlama ve üretme ile ilgili danışmanlık hizmeti.

E-Ticaret Siteleri İçin SEO

Günümüzde ister niş (belirli konuda) isterseniz birden fazla kategori de e-ticaret ürünü satın yoğun rekabetin olduğu dijital mecralarda görünür olmanız oldukça zor. Özellikle CPC ve PPC ads’lerin fiyatlarının arttığı günümüzde ücretli reklam yapsanız bile SEO’ya mutlaka başlamalısınız. Hem N11, Gittigidiyor, Hepsiburada, Trendyol, Epptavm, ve Amazon pazar yerlerinden mağazalarınızın görünür olması hemde kendi e-ticaret siteniz için E-Ticaret SEO danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

E-Ticaret Siteleri İçin Sosyal Medya

Hem N11, Gittigidiyor, Hepsiburada, Trendyol, Epptavm, ve Amazon pazar yerlerinden e-ticaret satışlarınızda sosyal medya kullanıma ile ilgili hemde kendi e-ticaret sitenizde sosyal medya yönetimi ile ilgili danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Neden Biz?

Websitenizi, blog sayfanızı açtınız ancak hedeflediğiniz ziyaretçiler gelmiyor mu? Site içerikleriniz beklediğiniz ilgiyi görmüyor mu? İçeriklerinize gelen ziyaretçiler sitenizden hemen çıkıyor mu? Sitenize gelen ziyaretçilerin içeriklerinizi doğal olarak kendilerinin paylaşmalarını ister misiniz? O halde birlikte bir çay içebiliriz.

Profesyonel İçerik Üretimi

Sadece kaliteli içerik üretimi yetmez aynı zamanda içerik stratejisi ve planlaması istiyorsanız içerik danışmanlığı hizmetimizden yararlanabilirsiniz. İçerik Türleri;

  • Profesyonel Blog İçeriği
  • Kurumsal Blog İçeriği
  • E-Ticaret Ürün İçeriği
  • Kaliteli Kişisel Blog İçeriği
  • Haber İçeriği
  • Basın Bülteni İçeriği
  • Ürün İnceleme İçeriği

Storyteller – Hikayeleştirerek Anlatım

İçeriklerinizi ziyaretçilerin ilgisini cezbedecek dikkatini çekecek hikaye tarzı anlatımla hazırlıyoruz.

İçerik Pazarlaması Danışmanı

Önce sizi, işletmenizi, markanızı, ürün ve hizmetlerinizi tanıyoruz. Ardından fikir ve ihtiyaçlarınızı öğreniyoruz.  Hedef kitlenizi ve müşterileriniz inceliyoruz. Ardından A’dan Z’ye içerik planlama ve üretim stratejimizi belirliyoruz. Website ve blogunuzun içeriklerinizi bu planlamaya göre hazırlıyoruz. Sonra SEO’ya uygun hazırladığımız profesyonel içerikleri içerik yayınlama planımıza göre belirlediğimiz periyotlarla müşteri onayından sonra yayınlıyoruz. Size gelen ziyaretçileri müşteri yapmak kalıyor.

Bir web sitesinin en önemli kısmı, içeriğidir. İçerik müşterinize canlı canlı dokunduğunuz tek yerdir. Yaptığınız işin tam olarak kendisini anlatır. Bu nedenle kaliteli ve profesyonel bir içerik işi çıkarmanız gerekmektedir. İçerik pazarlaması amatörlere bırakılamayacak kadar ciddi bir iştir. Sizi sektörünüzün lideri konumuna getirebilecek en güçlü araçlardan biridir.

Girişim & Startup Girişimler ve dijital işleri ile ilgili danışmanlık hizmetleri.

Startup Danışmanı

Startuplar için ajans ve dijital mecralarda görünür olma hizmeti vermekteyiz.

Teknoloji Girişimleri

Teknoloji girişimleri ve yatırımları ile ilgili danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Marka & Kurumsal Kimlik Marka ve Kurumsal Kimlik Danışmanlığı hizmetleri

WordPress ile ilgili A’dan Z’ye ihtiyacınız olan tüm hizmeti veriyoruz.

WordPress Kurulumu

Sıfırdan WordPress kurulumu, uygun fiyata hızlı ve %100 WordPress uyumlu hosting seçimi.

Tema Kurulum ve Türkçeleştirme

Beğendiğiniz temayı sıfırdan ihtiyaçlarınıza, markanıza uygun kurup türkçeleştiriyoruz.

Bakım ve Onarım

WordPress hataları ve çözümleri, yavaş açılan siteleri hızlandırma, WordPress sitede hız ve bakım optimizasyonları yapıyoruz.

Blog’dan Para Kazanma

Dijital teknoloji çağında internet üzerinde çalışarak blog yazarak para kazanmak mümkün. Bu konuyla ilgili detaylı yazılara dijital blog sitemizden ulaşabilirsiniz.

Blog Fikirleri

Hangi konuda blog açmalıyım? Hangi bloggerlık para kazandırır? Blog açma fikirleri hakkında eğitim vermekteyiz.

Kurumsal Blog

Firmalar, işletmeler ve markalar için A’dan Z’ye kurumsal blog tasarım danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Profesyonel Blog Danışmanı

Blog nedir? Kurumsal blog, profesyonel blog, kişisel blog farkı neler? Blog yazma fikirleri, blog yazarak para kazanma ve daha fazlası likya.net’te

Firma, Marka, Girişim, Ürün ve Hizmetleriniz için İsim ve Domain bulma

Marka, Firma ismi, Şirket adı, Blog ya da site adı belli değilse markalaşma ve domain-alan adı bulma hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Profesyonel (Tier-A) bir isim yazarıyız.

Satışlarınızı arttırmak markanıza değer katmak için reklam metni görseli, banner hazırlama konularında danışmanlık hizmeti

Danışmanlık hizmeti almak ister misiniz?

Logo2x
Teknotr; WordPress Web Tasarım, İçerik Pazarlama, E-Ticaret, Dijital Pazarlama, Girişimcilik ve WordPress odaklı Dijital Teknoloji Blogudur.