İLGİLİİÇERİKLER

Sosyal
Medya

İnternete bağlı milyarlarca insan ve milyonlarca Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı vakitlerinin önemli bir kısmını sosyal medya sitelerinde geçirir. Gün içinde mutlaka sosyal medyada aktif olur. Özellikle akşam saatlerinde yoğun sosyal medya kullanılmaktadır. Bu nedenle internet kullanıcılarını hedefleyecek olan ve internetle iş yapacak herkesin sosyal medya reklamlarını önemsemesi gerekir. Sosyal medya hesaplarını aktif kullanmalı işler yoğunsa tam zamanlı sosyal medya uzmanı veya dışardan sosyal medya ajansından destek almalıdır.
sosyal-medya-right

Sosyal
Medya Hizmeti

Sosyal Medya Yönetimi hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
facebook.png

Sosyal Medya

Hizmetleri
Facebook Reklamları, Instagram Reklamları Twitter Reklamları Linkedin Reklamları içerik planlama, üretme, yayınlama ve raporlama hizmeti.
twitter-1.png
linkedin.png
instagram.png

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Facebook Reklamları, Facebook reklam görseli hazırlama ve Facebook reklam yönetimi, Facebook reklam sonrası raporlama.

Twitter Reklamları, Twitter reklam görseli hazırlama ve Twitter reklam yönetimi, Twitter reklam sonrası sonuçları raporlama. Detaylı istatistik ve analizler

Instagram Reklamları, Instagram reklam görseli hazırlama ve Instagram reklam yönetimi, Instagram reklam raporlama.Detaylı istatistik ve analizler.

Sosyal Medya Pazarlama

Klasik Reklam

Ortalama Erişebileceğiniz kişi: 5.000

Sosyal Medya

Ortalama Erişebileceğiniz kişi: 100.000

Youtube Reklamları, Youtube reklam görseli hazırlama ve Youtube reklam yönetimi, Youtube reklam sonrası sonuçları raporlama.

Pinterest Reklamları, Pinterest reklam görseli hazırlama ve Pinterest reklam yönetimi, Pinterest reklam sonrası sonuçları raporlama.

Linkedin Reklamları, Linkedin reklam görseli hazırlama ve Linkedin reklam yönetimi, Linkedin reklam sonrası sonuçları raporlama.

Sosyal Medya Pazarlama

sosyal-medya-bg-1

Sosyal Medya Kullanımı

Sosyal Medya İstatistikleri
Türkiye dünyada en aktif sosyal medya kullanan ülkeler arasında. Özellikle Facebook, Instagram ve Twitter Türkiye’de en çok kullanılan sosyal medya siteleri.

sosyal-medya-bg-2

Sosyal Medya Türkiye

Türkiye’de 60 milyon internet aktif kullanıcısı var. Hane halkının %99’unda Televizyon var. Günlük sosyal medya kullanımı 2.45 dakika. Youtube, Instagram, Whatsapp ve Facebook en çok girilen dijital mecralar.

sosyal-medya-bg-3

Sosyal Medya Dünya

Dünya’da 4.39 milyar internet kullanıcısı, 3.48 milyar sosyal medya kullanıcıs var. Günlük sosyal medya kullanımı 2.15 dakika. En çok girilen dijital mecralarsa şöyle; Google, Youtube, Facebook, Baidu, Wikipedia.

Yardım - SSS

Sık Sorulan Sorular

Evet, müşterilerimize telefonda ve whatsapp üzerinden mesai saatleri içinde destek vermekteyiz.

Evet ön görüşme ve işi teslim aldıktan sonra yaptığımız çalışmalarla ilgili 1-3 gün arasında düzenli raporlama yapmaktayız. Raporlar e-posta adresinize gönderilmektedir.

Bu tamamen işin büyüklüğüne projeye göre değişmektedir. Normal şartlarda; kişisel, tek sayfa hazır web tasarımları 3-4 gün içinde kurumsal, firma blog tasarımları 5-7 gün içinde teslim edilmektedir. İşletme, şirket web siteleri, profesyonel bloglar veya özel tasarım projelerinin süreleri işin durumuna göre değişmektedir. Ön görüşme ve araştırma süreci sonrası ortalama teslim edilme süresi önceden belirtilmektedir.

Hayır dahil değildir. İş ortağı olduğumuz ThemeForest.net, Mythemeshop, Divi, themeisle, Studiopress, Genesis, SteadyIncome, Themify, Rehub, CSSigniter, TeslaTheme, TemplateMonster, Themeum, Apollo13, SuperbThemes gibi  firmalardan beğendiğiniz herhangi bir WordPress temayı satın alabilir kurulumu, isteklerinize özel giydirme ve yapılandırmasını yapabiliriz.

WordPress’in en güzel yanı temel (cache, seo, güvenlik, yedekleme, bakım vb.) eklentileri ücretsizdir. Eğer özel veya pro sürümlerini isterseniz satın alabilir kurulum ve konfigürasyonlarını yapabiliriz. Beaver Builder, MemberPress, CSS Hero, WPForms, WeDevs, Elementor, LiveChat, Barn2 Media gibi eklenti firmaları ile iş ortaklığımız bulunmaktadır.

Üst düzey güvenlik ve A’dan Z’ye barındırma ve güvenlik hizmetimiz yok. Ancak WP Curve, Manage WP, Sucuri, WP Buffs, Kinsta, WP Engine gibi iş ortaklarımız ile uygun fiyatlara komple wordpress hizmeti alabiliyorsunuz.