Browsing: Girişimcilik

Girişimcilik, Girişimcilik Notları, Girişimcinin Not Defteri, Kariyer, Hikayeler, Başarı Hikayeleri, Kişisel Gelişim, Motivasyon, Verimlilik, Yaşam-Hayat Kültürü, İnternetten Para Kazanma, İş Fikirleri, Yeni İş Fikirleri, Bilgi Kaynakları, Referanslar, Kitaplar, Eğitimler, E-Bültenler, Youtube Kanalları, Podcastler, Summitler, Webinarlar, Sunumlar, Konferans-Etkinlikler, Topluluklar-Gruplar, Seminer ve Sempozyumlar, Hızlandırıcılar, Kuluçka Merkezleri, Yatırımcılık; Kitlesel fonlama, Melek Yatırımcılık, Venture Capital, Yatırımcılar, Melek Yatırımcılar, Tohum Yatırımı, Mentörler, VC’ler, Capitaller, İnternetten Nasıl Para Kazanılır, Sermayesiz İş Fikirleri, Ek İş Fikirleri, Evde İş İmkanları ve Evde İş Fikirleri İş hayatına dair paylaşımlar, Online Para Kazanma Yolları, İnternetten Para Kazanma Yöntemleri, Bloglardan Para Kazanma İnternetten Para Kazanma Rehberi, Eğitimler, E-Kitaplar, Makaleler, Online Para Kazanma İpuçları. İnternetten Para Kazanma ile ilgili en son güncel içerikler, Affiliate nedir? Affiliate Marketing, Affiliate Pazarlama ile Para k-Kazanma, Affiliate Pazarlama Rehberi, Affiliate Pazarlama Hakkında Eğitimler, E-Kitaplar, Makaleler, En Son Güncel Affiliate Pazarlama Yenilikleri, Affiliate Pazarlama Stratejileri ve İpuçları.

Girişimcinin mutlu olması için; önceki hafta TheNextWeb konferansında girişimcilerin hedeflerini nasıl değiştirdiklerini anlattı. Geçmiş etkinliklerde daha çok para kazanmayı büyümeyi ve uzun müddet piyasada kalmayı duyardık.

Özellikle “Dijital Çağ’ın sağladığı eğitimde dijital fırsat eşitliği birçok kişiye farklı fırsatların önünü açıyor. Pandemi A’dan Z’ye dünyada yaşayan 7.5 milyar insanın hem çalışma hemde ev hayatını etkiledi. Birçok işletme alternatif çareler üretmek için kolları sıvadı.